אודותינו

במקום להמשיך לעבוד קשה ולא לראות מזה כלום,
הגיע הזמן לנהל את העסק נכון!

 

"איפה הכסף?" הוא מיזם חדשני שמטרתו לעזור לבעלי עסקים ללמוד התנהלות עסקית נכונה, שתוציא אותם ממעגל ההישרדות ותביא אותם לחיים של רווחה אישית וכלכלית.
המיזם עוסק בסינרגיה שבין תחומי הניהול העיסקי, הפיננסי והריגשי של העסק, העצמה והשילוב הנכון של שלושתם אצל כל בעל עסק.
הרעיון העומד בבסיס השיטה – שכבר הוכיחה את עצמה עם עשרות רבות של בעלי עסקים - הוא, שכאשר שלושת הנושאים הקריטיים הללו מתקיימים בסינרגיה – כל בעל עסק באשר הוא, מכל תחום ובכל סדר גודל – יוכל להקפיץ באופן משמעותי את רווחי העסק שלו - להגדיל הכנסות, לשלוט בהוצאות, לנהל את העסק ביד רמה במקום שהעסק ינהל אותו, לנפץ את תקרת הזכוכית שמפריעה לו להתקדם, לנסוק קדימה ולהרחיב את העסק שלו ובעיקר - לחוות שקט נפשי והנאה בכל יום ויום.

איפה הכסף הוקם על ידי שלושה מומחים לעסקים קטנים:
שרית אמיתי, מאמנת עסקית בכירה,
רותם זילברמן, יעוץ פיננסי 
ומאמן המנהלים אריה מליניאק.

השלושה – בעלי עסקים בעצמם, עם ותק וניסיון ניהולי, מקצועי ואימוני של שנים רבות, חברו יחדיו, לאחר שהבינו שהאתגרים אשר ניצבים בפני בעלי עסקים הם אינם חד מימדיים, ולא עוסקים רק בהיבט הפיננסי, אלא מורכבים משלושה אלמנטים בסיסיים – הפיננסי, הרגשי והניהולי.
כל אחד מהמנטורים מייצג חלק אחד מתוך השלושה ויחד הם יצרו שיטה שפותרת את הבעיה השכיחה של עסקים קטנים - הקושי לתרגם את הפוטנציאל העסקי שלהם לכסף.

 

רותם זילברמן | מומחה בניהול פיננסי לעסקים.

עם ותק של יותר מ - 17 שנים בתפקידי ניהול כספים בחברות פרטיות ובורסאיות, ניסיון בתפקידים בכירים במס הכנסה, ובשנים האחרונות – ייעוץ פיננסי, ליווי והדרכה של עסקים קטנים ובינוניים לפיתוח עסקי וצמיחה כלכלית.
רותם מאמין בניהול פיננסי פשוט, העושה שימוש בתהליכים קלים ליישום ולהטמעה והוא פיתח שיטה ייחודית שעוזרת לבעלי עסקים להתחבר למספרים של העסק שלהם כדי לשלוט בהוצאות, להגדיל הכנסות ולהרוויח יותר כסף.
לאתר האישי של רותם

 

שרית אמיתי | מאמנת אישית

מאמנת בכירה MCIL, חברת לשכת המאמנים, עם למעלה מ 12 שנות ותק באימון בעלי עסקים והובלתם להצלחה ולהגשמה אישית ועסקית, מדריכה, מרצה ומנחת סדנאות, וסופרוויזורית למאמנים.

החזון של שרית הוא עולם בו אנשים עוסקים בייעוד שלהם, נהנים מעיסוקם, תורמים לעולם ויוצרים רווחה כלכלית בחייהם. שרית מאמינה שזה אפשרי ועוזרת לאלפי אנשים לממש זאת הלכה למעשה.
לאתר האישי של שרית

 

אריה מליניאק | מאמן אישי

מאמן מנהלים להשגת תוצאות, מחלוצי המאמנים העסקיים בישראל, בעברו – מאמן נבחרת ישראל בכדורסל ועד היום – מגיש תכניות רדיו, פרשן כדורסל, בעל טור קבוע בעיתון, ובעיקר – עוזר לאנשים למצוא את דרכם למימוש עצמי, להגשמה ולהצלחה.
מאחוריו 22 שנות ניסיון בהדרכה, באימון ובהובלת מנהלים לתוצאות, בגישה מיוחדת שפיתח הרואה כל אתגר, במגרש האישי או העסקי – כמשחק - שיש לו כללים ולוח תוצאות.
אריה מאמין בחשיבה פורצת דרך, בהגדרת יעדים נכונה ובהתנהלות דינמית המאפשרת מקום לדיוק, לתנועה ולשינויים.
לאתר האישי של אריה