יוהנה שיש

יועצת לשיווק דיגיטלי

מתקשה למצוא זמן לתחזק את העמודים העסקיים שלך?

לנהל דף עסקי כשמנהלים עסק זה לא תמיד דבר אידיאלי.

אני יוהנה שיש, חיה ונושמת כל רשת חברתית שאני עוסקת בה ומלווה כל פוסט שאני מפרסמת לא משנה אם הוא אורגני או ממומן. אני נתקלת בלא מעט בעלי עסקים שפתחו דף עסקי בכל רשת חברתית שהם הכירו כי הם חשבו שכך תהיה להם חשיפה גדולה יותר.

התוצאה? רוב הדפים שלהם לא פעילים כי הם לא מצליחים להתפנות לזה…

אני מציעה לך 3 מסלולים כדי שהדפים שלך יהיו פעילים בקצב שלך ושלקוחות חדשים יכירו את העסק שלך:

1. מקסימום חשיפה עם מינימום השקעה – כאשר אנהל את הדפים העסקיים שלכם, כבר לא תצטרכו לחשוב על מתי יהיה לכם זמן לראות מה קורה בעמוד. מעכשיו אני אכתוב תכנים לפוסטים, אצור מעורבות עם לקוחות פוטנציאליים ואשלח סיכום יומי ושבועי על המתרחש כך שתהיו מעודכנים בהכל!

2. עושים סדר וחוסכים זמן יקר – כאשר נשב בפגישת ייעוץ נבנה תוכנית חודשית / רבעונית / חצי שנתית בהתאם ליעדים ולמטרות שלכם. כך שהעבודה עם הרשתות השונות תהפוך לממוקדת יותר. בכל תאריך, ידוע מראש איזה פוסט עולה עם איזה נושא כך שבזמן שמתפנה, תוכלו להשקיע במעורבות ויצירת קשרים עם לקוחות פוטנציאליים.

3. חוזרים לספסל הלימודים – אני אערוך לכם סדנא מותאמת אישית במפגשים של אחד על אחד, בהתאם ליעדים ולמטרות שלכם. כך, תוכלו ללמוד את הרשת שמעניינת אתכם ביסודיות! הסדנאות בנויות מ-8 מפגשים של שעה שניתן לבצע בזום או פנים מול פנים.

בין שיעור לשיעור תקבלו מטלות שתוכלו ליישם עד השיעור הבא, כך שעד המפגש השמיני תכירו את כל הרשת בשני הצדדים שלה (אורגני וממומן).

מתלבטים איזה מסלול הכי נכון עבורך? בואו נדבר!

סוגי הייעוצים השיווקיים שאני נותנת:

ייעוץ לפרסום ברשתות חברתיות- Facebook, Instegram

ייעוץ לניהול עמודים עסקיים

ייעוץ ב Linkedin

ייעוץ ב Etsy

בניית תוכנית חודשית לפרסום ברשתות

ייעוץ לשיווק דיגיטלי

המלצות על יוהנה שיש יועצת לשיווק דיגיטלי

Articles

קורונה, ניהול עובדים ומה שביניהם

קורונה, ניהול עובדים ומה שביניהם מגיפת הקורונה השפיעה על העולם כולו והביאה עמה הרבה שינויים שהצריכו יכולת הסתגלות למצב חדש. נגיף קטן סגר המוני אנשים

Read More »

דגשים לניהול פיננסי מוצלח

דגשים לניהול פיננסי מוצלח הנושא הפיננסי בניהול העסק, הוא נושא הדורש מקצועיות וניסיון. במאמר זה נשרטט דגשים לתשומת לב שיסייעו למנהל הפיננסי לשפר את ביצועיו

Read More »

Contact me

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *